Düğün Gecesi İçin Tavsiyeler

Düğünün ardından artık eve ya da balayı oteline gitme vakti geldi. Derin bir “oh!” çekerek, günün tüm yorgunluğunu bir nefeste üzerinden atabilirsin.

Peki, düğün gecesi yapılması gerekenler hakkında tavsiye ister misin?

  • Gerdek gecesi olarak da bilinen düğün gecesi, gelin ve damadın evlendikten sonraki ilk cinsel birlikteliğinin de yaşanması beklenir. Ama bu deneyimi, düğün yorgunluğu, stres gibi nedenlerle balayına da erteleyebilirsiniz.

  • Eğer evlendikten sonra ilk cinsel deneyimini yaşayacaksan “ilk gece stresi”ni yenmek için öncelikle gevşemen gerek. Sıcak bir duş almak hem düğün yorgunluğunu üzerinden atmanı sağlayacak hem de biraz rahatlamana yardımcı olabilir.

  • Eğer ilk gece korkusu yaşıyorsan bunun en önemli nedeninin, ilk gece kanaması ve ilk ilişkinin acı vereceği gibi kulaktan dolma bilgiler yüzünden olduğunu bilmelisin. Bu söylemlere kulak asmadığın zaman her şeyin çok daha kolay olacağını fark edeceksin.

  • Evlendikten sonra eşiyle geçireceği ilk romantik gecede her gelin adayı seksi ve büyüleyici olmak ister. Bunun için doğru iç çamaşırlarını tercih etmek önemli. Seksi, fantezi iç çamaşırları, havaya girmene yardımcı olabilir.

Diğer blog yazıları
DÜĞÜN DANSI İÇİN PROVA UNUTULMASIN